Wydarzenia

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Europejski dzień logopedy

Przejdź do - Europejski dzień logopedy

Europejski Dzień Logopedy obchodzimy 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z tej okazji wszystkim logopedom życzymy wytrwałości i pasji do pracy z pacjentami przez cały rok!

5 marca 2021

Urodziny

Przejdź do - Urodziny

W dniu dzisiejszym 24.02.2021 roku nasza kuracjuszka

Pożoga Czesława obchodziła swoje 92 urodziny w

Zakładzie Opiekunczo-Leczniczym.

Z całego serca Pani Kierownik oraz personel życzy dużo zdrowia spełnienia marzeń oraz radości każdego dnia i pełnej pogody ducha.

24 lutego 2021

Światowy dzień chorego

Przejdź do - Światowy dzień chorego
Światowy Dzień Chorego – to święto chrześcijańskie obchodzone 11 lutego, ustanowione zostało  przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku
 
Światowy Dzień Chorego stał się wspaniałą okazją by przygotować dla chorych z SPZZOZ Szpital w Iłży piękne  ogromne kartki  z życzeniami . Do akcji z dużym zaangażowaniem przyłączyli się uczniowie kl III a ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomiu. Dzieci wykazały się pomysłowością oraz niesamowitą precyzją tworząc i wspólnie zdobiąc prace , Każdemu z dzieci przyświecał ten sam cel: wywołać uśmiech na twarzy chorego. Udało się!  Na ręce pani Agnieszki Pawłowskiej Muc - kierownika Zakładu Opieki leczniczej złożono kartki z  serdecznymi życzeniami dla wszystkich pacjentów.
Z okazji Światowego Dnia Chorego wszystkim cierpiącym życzymy wytrwałości, siły ducha oraz szybkiego powrotu do zdrowia, zaś pracownikom służby zdrowia; cierpliwości, oraz wiedzy pozwalającej przezwyciężyć choroby swoich pacjentów.
Agnieszka Pawłowska -Muc 
Kierownik Zakładu Opieki Leczniczej 
Ewa Kapusta - Terapeuta zajęciowy
11 lutego 2021

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Przejdź do - Światowy Dzień Walki z Rakiem
ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM

W dniu 04.02.21 r w SPZZOZ Szpital w Iłży Pani Agnieszka Pawłowska - Muc Kierownik Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z personelem medyczny oraz pacjentami włączyła się w obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem „Noszę różową kokardkę, bo pomagam..."
W tym dniu podczas warsztatów terapeutycznych pacjenci naszego Szpitala pod okiem terapeuty zajęciowego wykonywali z wielką precyzją przepiękne różowe wstążki -międzynarodowy symbol oznaczający walkę z rakiem . Wykonane kokardki zostały wręczone pracownikom szpitala jak również przekazane na akcję charytatywną.  Uzyskane wsparcie finansowe z zakupionych kokardek  zostanie przekazane , osobom chorym na raka .
W tym dniu wstążki maja nam przypominać o tej jak niebezpiecznej chorobie bo przecież - cytując  poetę Jana Kochanowskiego :" że nic nad zdrowie , ani lepszego , ani droższego".

Pozdrawiamy :
Agnieszka Pawłowska Muc - Kierownik Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego
Ewa Kapusta - Terapeuta zajęciowy
4 lutego 2021

Szczepienia pacjentów ZOL

Przejdź do - Szczepienia pacjentów ZOL
 Realizacja programu szczepień seniorów w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym.
 
Od samego początku trwania pandemii jest oczywiste, że aktualna sytuacja jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych i schorowanych. To oni są bowiem najbardziej narażeni na ciężki przebieg choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 i to ich ochrona jest jednym z priorytetów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZZOZ Szpital w Iłży.
Nasz zespół lekarsko -pielęgniarski zgodnie z zaleceniami Narodowego Programu Zdrowia realizuje jego cele kwalifikując i szczepiąc seniorów z grup: 80+:70+;60+. Do tej pory chęć zaszczepienia wyraziło 100 % pacjentów ZOL , którzy otrzymując
szczepionkę nie musieli opuszczać naszej placówki. Szczepienia są bezpłatne , dobrowolne
i dostępne Nie zaobserwowano żadnych negatywnych skutków poszczepiennych u seniorów.
Zapraszamy do galerii.
 
Sporządziła: Beata Sitarska-Pielęgniarka Koordynująca ZOL w Iłży
3 lutego 2021

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-27
Data publikacji:2019-12-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:7298