Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Warsztaty Plastyczne „Gipsowe Odlewy - Zdobienie krok po kroku”

Przejdź do - Warsztaty Plastyczne „Gipsowe Odlewy - Zdobienie krok po kroku”

WARSZTATY PLASTYCZNE „GIPSOWE ODLEWY - ZDOBIENIE KROK PO KROKU”

W dniu 22 stycznia w  Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym  SPZZOZ Szpital w Iłży  w ramach zajęć z zakresu terapii zajeciowej odbyły się warsztaty plastyczne pt” Gipsowe odlewy - zdobienie krok po kroku”.
Podczas warsztatów pacjenci mieli za zadanie wykonać / ozdobić  za pomocą  odpowiednich farb  figurki z odlewów gipsowych tj. Słoneczniki , koniczynki itp .
Pacjentom bardzo podobała się taka forma warsztatów . Efekty ich prac pokazują zdjęcia poniżej .

Pozdrawiamy
Agnieszka Pawłowska - Muc Kierownik Zakladu Opiekunczo-leczniczego
Ewa Kapusta Terapeuta zajęciowy

22 stycznia 2021

Wigilia w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży

Przejdź do - Wigilia w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży

Wigilia w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży

24.12.2020

 

Boże Narodzenie to wyjątkowy dla Nas wszystkich czas. Wiąże się on z wieloma tradycjami. Jedną z nich jest celebrowanie Wigilii. Również w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym ten dzień był wyjątkowy. Pani Kierownik Agnieszka Pawłowska-Muc wraz z personelem medycznym złożyła życzenia podopiecznym oraz podzieliła się ze wszystkimi opłatkiem. Pacjentom zostały też przekazane upominki oraz kartki świąteczne przygotowane przez uczniów klas I-III z PSP Nr 10  w Radomiu, którzy włączyli się do akcji „Kartka dla seniora - mały człowiek może zrobić coś dobrego dla dużego człowieka". Tego dnia świąteczną atmosferę umiliły kolędy, a na stole pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne: śledzie, sałatka jarzynowa, makowiec i kompot z suszonych owoców. Dzień Wigilii dla pacjentów oraz personelu medycznego ZOL był wyjątkowym czasem, któremu towarzyszyło wiele życzeń i wzruszeń.

 

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

Sporządziła:

Ewelina Durazińska – Psycholog

24 grudnia 2020

„Kartka dla seniora - mały człowiek może zrobić coś dobrego dla dużego człowieka"

Przejdź do - „Kartka dla seniora - mały człowiek może zrobić coś dobrego dla dużego człowieka"

ŚWIĄTECZNA AKCJA „KARTKA DlA SENIORA”

W czasie trwania epidemii  i pozostawania w izolacji społecznej, z dala od bliskich, przyjaciół, kolegów oraz codziennej aktywności uczniowie klas 1-3 z PSP Nr 10  w Radomiu włączyli się do akcji „Kartka dla seniora - mały człowiek może zrobić coś dobrego dla dużego człowieka".
Celem akcji było przygotowanie przez najmłodszych uczniów kl.1-3 świątecznych kartek z życzeniami i pozytywnym przesłaniem dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZZOZ Szpital w Iłży.  Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz talentami plastycznymi. Pod czujnym okiem terapeuty zajęciowego Pani Ewy Kapusty dzieci przygotowały bardzo kolorowe i ciekawie zaprojektowane kartki z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.
Kartki przygotowane przez dzieci stały się dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego  okazją do uśmiechu, radości i wzruszenia, a także były przejawem otwartości na drugiego człowieka w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Pani Agnieszka Pawłowska - Muc Kierownik Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w towarzystwie Beaty Sitarskiej - Pielęgniarski Koordynującej i Nadzorującej wraz z personelem medycznym  wręczyła pacjentom kartki z życzeniami dołączając słodki upominek w postaci pierniczków.
Zapraszamy do galerii

Sporządziła:
Agnieszka Pawłowska - Muc, Kierownik Zol-u
Ewa Kapusta - Terapeuta zajęciowy
23 grudnia 2020

Mikołajki 2020

Przejdź do - Mikołajki 2020

Mikołajki w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży (07.12.2020 roku).

 

Dnia 07 grudnia 2020 roku w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży personel medyczny zorganizował Mikołajki  dla pacjentów aby urozmaicić, uprzyjemnić i rozweselić życie chorym wymagającym opieki długoterminowej. W tej uroczystości udział wzięli nasi pacjenci i wszyscy pracownicy, którzy świadczyli opiekę tego dnia. Zachęcamy do obejrzenia galerii. Wszyscy pacjenci otrzymali drobne prezenty od "Mikołaja" - personelu medycznego.  Nasi podopieczni byli bardzo szczęśliwi i  zadowoleni. Personelowi medycznemu podziękowali poprzez zauważalny UŚMIECH NA TWARZY wyrażający radość.

 

Notatkę sporządziła:

Agnieszka Pawłowska - Muc - Kierownik Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego

Katarzyna Rzońca - Pielęgniarka

7 grudnia 2020

Warsztaty plastyczne w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży - Mikołajki 2020

Przejdź do - Warsztaty plastyczne w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym SPZZOZ Szpital w Iłży - Mikołajki 2020

W dniu 6 grudnia pacjenci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego SPZZOZ Szpital w Iłży w ramach zajęć  z terapii zajęciowej uczestniczyli w warsztatach plastycznych z okazji mikołajek. Podczas zajęć pacjenci kolorowali, wyklejanki oraz malowali przepiękne mikołaje.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć

Pozdrawiam

Agnieszka Pawłowska - Muc - Kierownik Zol-u

Ewa Kapusta - terapeuta zajęciowy

7 grudnia 2020

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-10
Data publikacji:2019-12-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2273