Ogłoszenie o zatrudnieniu - Kierownika Działu Technicznego- Administracyjno -Gospodarczego.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 kwietnia 2020

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej – Szpital w Iłży

ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Działu Technicznego- Administracyjno -Gospodarczego.

Miejsce pracy: Iłża

Opis stanowiska:

1.  Nadzór nad organizowaniem i realizowaniem działań zapewniających

właściwy stan sanitarno-- techniczny obiektów Szpitala.

2. Nadzór nad prowadzeniem spraw związanych z kompleksowym zarządzaniem

sprzętem i aparaturą medyczną Szpitala, w tym prowadzenie spraw dotyczących

serwisowania i przeglądów technicznych, prowadzeniem ewidencji sprzętu

i aparatury medycznej stanowiącej wyposażenie Szpitala.

3.  Nadzór nad prowadzeniem spraw w zakresie zaopatrzenia w gazy medyczne,

wodę, energię elektryczną i cieplną, ścisły nadzór i utrzymanie w należytym

stanie technicznym instalacji wodno – kanalizacyjnej, wentylacji i klimatyzacji,

instalacji elektrycznej i cieplnej.

4. Zapewnienie prawidłowej eksploatacji nieruchomości i obiektów szpitalnych

poprzez przeprowadzanie okresowych przeglądów, przygotowywania planów

i zakresów remontów oraz ich nadzorowanie, dokonywanie napraw i drobnych remontów.

5. Nadzór nad firmami prowadzącymi działalność usługową w zakresie obsługi technicznej Szpitala.

6. Nadzór nad organizowaniem warunków pobytowych pacjentów w Szpitalu

zgodnie z zapotrzebowaniem Oddziałów Szpitalnych,

w tym organizacji dostaw i prania bielizny, organizacji żywienia pacjenta.

7.  Koordynowanie i prowadzenie nadzoru nad procesem zaopatrzenia.

8.  Nadzór nad utrzymywaniem czystości i porządku na terenie i w obiektach Szpitala

oraz nad zapewnieniem w obiektach Szpitala wymaganych warunków sanitarno – epidemiologicznych.

9.  Nadzór nad organizowaniem i koordynacją transportu sanitarnego.

10.  Nadzór nad prowadzeniem gospodarki odpadami.

11.  Nadzór nad prowadzeniem spraw związanych z wynajmem lub dzierżawą pomieszczeń.

12.  Dokonywanie opisu przedmiotu zamówienia dla potrzeb Zamówień Publicznych.

13.  Przestrzeganie obowiązków w zakresie gospodarki finansowej Szpitala.

14. Przygotowywanie planów inwestycyjnych Szpitala (długoterminowych), przygotowywanie harmonogramów rocznych przeglądów budynków i urządzeń, remontów i inwestycji.

Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

Wymagania konieczne:

O stanowisko mogą ubiegać się osoby które:

1)     Posiadają wykształcenie wyższe budowlane lub techniczne

lub wykształcenie średnie zawodowe budowlane lub średnie zawodowe techniczne.

2)   Posiadają min. 3 lata stażu pracy (w przypadku wykształcenia wyższego)

lub min. 5 lat stażu pracy (w przypadku wykształcenia średniego zawodowego)

oraz doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą firmy.

Wymagania dodatkowe:

1)   Umiejętność planowania i organizacji pracy, kierowanie zespołem pracowniczym.

2)   Umiejętność samodzielnej pracy.

3)   Odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność, wysoka kultura osobista.

4)   Znajomość regulacji prawnych w zakresie odpowiadającym profilowi Szpitala ( w tym prawa budowlanego).

5)   Doświadczenie w realizacji projektów finansowych ze środków UE, WFOŚiG i samorządowych.

Osoby spełniające powyższe wymagania, potrafiące odpowiedzialnie realizować powierzone zadania

i zainteresowane  pracą na stanowisku Kierownika Działu Technicznego (Gospodarczego)

prosimy o przesłanie swoich ofert.

Wymagane dokumenty:

1)  podanie o pracę (list motywacyjny), CV

2)  kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

3)  kopie dokumentów potwierdzających staż pracy

Kandydaci, których oferty spełniają  wymagania formalne i zostały złożone w wymaganym terminie,

będą zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie opisowej

,,Nabór na stanowisko Kierownika Działu Służb Technicznego (Gospodarczego)’’

osobiście lub listem poleconym do dnia 15 maja 2020 r.

w Sekretariacie Szpitala SP ZZOZ – Szpital w Iłży

przy ul. Bodzentyńskiej 17, pok. Nr 101 w godz. 730 – 1500.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 607 073 168.

Klauzula zgodny na przetwarzanie danych dla kandydata:

Do oferty dołączyć adnotację o treści:

   ,,Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 z późn. zm.) wyrażam zgodę na
przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę swoich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy,
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich
danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji’’.

Klauzula informacyjna dla osoby uczestniczącej w procesie rekrutacji

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Iłży
(dalej: Administrator).
Można się z nami skontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Iłża
    27-100, ul. Bodzentyńska 17.
  • przez e-mail Inspektora Ochrony Danych: iod@szpitalilza.com.pl
  • telefonicznie: +48 48 616 30 63

Administrator przetwarza Pani / Pana dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji:

  • Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji
    lub do czasu żądania zaprzestania przetwarzania.
  • Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą
    być podmioty realizujące na podstawie umowy z Administratorem proces rekrutacji.
  • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych,
    prawo ich sprostowana, prawo do zapomnienia
    oraz prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe,
    ale ich nie podanie skutkuje wykluczeniem z procesu rekrutacji.

Prawo wniesienia skargi na proces przetwarzaniem danych osobowych

Osobom, których dane osobowe dotyczą, niezależnie od celu
i podstawy prawnej jego realizacji, przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
zajmującego się ochroną danych osobowych czyli do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dyrektor
Samodzielnego  Publicznego
Zespołu Zakładów
Opieki Zdrowotnej – Szpital w Iłży

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-04-21
Data publikacji:2020-04-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2861