Izba Przyjęć

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Kontakt:

Dyżurka Pielegniarek - (48) 385 69 50,

Kadra:

Nadzór nad funkcjonowanie Izby Przyjęć sprawuje p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa lek. Mirosław Popiołek - Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista organizacji ochrony zdrowia, medycyna społeczna.

Pielęgniarka koordynująca i nadzorująca:

mgr Bożena Złotnik

Zespół stanowią doświadczone i wykwalifikowane pielęgniarki, posiadające kursy kwalifikacyjne z zakresu pięlęgniarstwa anestezjologicznego oraz ratownictwa medycznego. Personel uczestniczy w szkoleniach wewnątrzoddziałowych, zjazdach, szkoleniach towarzystw naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje i wiedzę, a zdobyte doświadczenie zawodowe przedkłada się na jakość usług medycznych świadczonych w Izbie Przyjęć.

Izba Przyjęć udziela świadczeń w zakresie pomocy doraźnej oraz kwalifikacji do hospitalizacji pacjentów. Udzielanie świadczeń zdrowotnych, dagnostycznych , leczniczych i pielęgnacyjnych odbywa się całodobowo w systemie pracy dwuzmianowej z udziałem zespołu reanimacyjnego w stanach zagrożenia życia i zdrowia pacjentów.

W Izbie Przyjęc udzialne są świadczenia z zakresu wstępnej diagnostyki i leczeniu osób znajdujących się w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia.

Do leczenia planowego w Działach Szpitala wymagane jest skierowanie od lekarza.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-09
Data publikacji:2018-02-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:372